Organizacijski odbor

Drugi međunarodni energetsko-bankarski forum

Andelko-Milardovic-2

Institut za europske i globalizacijske studije
Utemeljitelj međunarodnog energetskog foruma
andelko.milardovic@inegs.com

Prof.dr.sc Anđelko Milardović

predsjednik
sanja_tepavcevic

Budapest Business School, College of Finance and Accountancy Business and Human Resources Management Department
Pročelinica Odsjeka Rusija, Euroazija, Kina u Institutu za europske i globalizacijske studije
sanja.tepavcevic@gmail.com

Dr.sc. Sanja Tepavčević

član organizacijskog odbora
Marita-Brcic-Kulis

Filozofski fakultet Sveučilišta u Splitu
marita.brcic.kuljis@ffst.hr

Dr.sc.Marita Brcic-Kuliš

član organizacijskog odbora
Jadranka-Polovic

Visoka škola za međunarodne odnose ,Zagreb
Institut za europske i globalizacijske studije, Split
jadrankapolovic13@gmail.com

Dr.sc Jadranka Polović

član organizacijskog odbora
Tomislav-Cerovec

HRT-Portali i nelinearne medijske usluge
v.d. glavnoga urednika
odnosi s medijima
tomislav.cerovec@hrt.hr

Tomislav Cerovec

član organizacijskog odbora
igor_dekanic

Rudarsko-geološko naftni fakultet Sveučilišta u Zagrebu
igor.dekanic@rgn.hr

Prof.dr. sc. Igor Dekanic

član organizacijskog odbora
Matthias-Dornfeldt

profesor politologije, znanstveni istraživač,
Centar za kaspijske regionalne studije, Berlin
dornfeldt@web.de

Prof.dr. sc. Matthias Dornfeldt

član organizacijskog odbora
tomislav_rados

Hrvatska gospodarska komora
Potpredsjednik za industriju i IT, energetiku i zaštitu okoliša
trados@hgk.hr

Dr.sc. Tomislav Radoš

član organizacijskog odbora
ivo_grgo

Član Instituta za europske i globalizacijske studije

Mr.sc. Ivo Grga

član organizacijskog odbora
augustin_kresic

Direktor predstavništva
NIS a.d. Hrvatska
augustin.kresic@nis.eu

Augustin Krešić

član organizacijskog odbora
mirko_zelic

Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti, Zagreb
mirko.zelic@ina.hr

Akademik Mirko Zelić

član organizacijskog odbora
Jack-Sharples

Europsko Sveučilište Sankt Petersburg
jack.sharples@oxfordenergy.org

Dr.sc. Jack Sharples

član organizacijskog odbora
zeljko_garaca

Ekonomski fakultet Sveučilišta u Splitu
zeljko.garaca@efst.hr

Prof.dr. sc. Željko Garača

član organizacijskog odbora
milan_kostro

Vlasnik i direktor tvrtke Panda komunikacije, Zagreb
Glavni moderator Foruma
milan@pandakom.hr

Mr.sc.Milan Koštro

Glavni moderator foruma